Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Image style
eo: Bilda stilo
