Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Update
eu: Eguneratu

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Format settings:
eu: Formatuaren ezarpenak:

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
