Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Update
fi: Päivitys

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Installation
fi: Asennus

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Format settings:
fi: Muotoiluasetukset:

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
