Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Original image
fr: Image originale

en: Image field
fr: Champ image

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Format settings:
fr: Paramètres de format:

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style
