Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Update
gl: Actualizar

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Introduction
gl: Introdución

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Format settings:
gl: Opcións de formato:

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
