Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
