Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Update
he: עדכון

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Format settings:
he: הגדרות פורמט:

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
