Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Update
hr: Osvježi

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Format settings:
hr: Postavke oblika:

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
