Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Update
it: Aggiorna

en: Original image
it: Immagine originale

en: Introduction
it: Introduzione

en: Installation
it: Installazione

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Format settings:
it: Impostazioni formato:

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style
