Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Update
jv: Dianyari

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Image field
jv: Field gambar

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Format settings:
jv: Setèlan format:

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
