Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Update
kk: Жанарту
