Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Format settings:
km: ការ​កំណត់​ទ្រង់ទ្រាយ ៖

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
