Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
