Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Format settings:
lt: Formato nustatymai:

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
