Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Update
mn: Шинэчлэх
