Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ
