Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Installation
nl: Installatie

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Format settings:
nl: Opmaakinstellingen:

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style
