Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Update
nn: Oppdater
