Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Original image
oc: Imatge original

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Format settings:
oc: Paramètres del format :

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
