Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Update
os: Сног кæн
