Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
