Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Installation
pl: Instalacja

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Format settings:
pl: Ustawienia formatu:

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style
