Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Update
ps: اوسمهالیز
