Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Update
pt: Atualizar

en: Original image
pt: Imagem original

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Format settings:
pt: Definições de formato

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style
