Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Format settings:
sk: Nastavenia formátu:

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
