Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Update
sl: Posodobitev

en: Original image
sl: Prvotna slika
