Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Update
sr: Ажурирање
