Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Format settings:
ta: வடிவமைப்பு அமைவுகள்:
