Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
