Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Update
tr: Güncelle

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Format settings:
tr: Biçimlendirme ayarları

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style
