Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز
