Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Update
vi: Cập nhật

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Format settings:
vi: Thiết lập định dạng:

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
