Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Update
am: አዘምን
