Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Update
az: Yeniləmə

en: Original image
az: Orginal şəkil
