Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Update
be: Абнавіць

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Format settings:
be: Наладкі фармата:

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
