Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Format settings:
bo: རྣམ་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
