Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Update
ca: Actualitza

en: Original image
ca: Imatge original

en: Introduction
ca: Introducció

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Format settings:
ca: Paràmetres del format:

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
