Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: None
de: Keine

en: Update
de: Aktualisieren

en: Original image
de: Originalbild

en: Introduction
de: Einführung

en: Image field
de: Bildfeld

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Format settings:
de: Formateinstellungen:

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style
