Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Update
et: Uuenda

en: Original image
et: Algne pilt

en: Image field
et: Pildi väli

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Format settings:
et: Vormingu sätted:

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style
