Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Introduction
fa: معرفی

en: Installation
fa: نصب

en: Image field
fa: فیلد تصویر

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Format settings:
fa: تنظیمات فرمت:

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
