Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Introduction
hi: प्रस्तावना

en: Installation
hi: स्थापना

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Format settings:
hi: सेटिंग्स को बदले

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
