Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Update
hu: Frissítés

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Installation
hu: Telepítés

en: Image field
hu: Képmező

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Format settings:
hu: Formázási beállítások

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Text to share. This field supports tokens.
hu: A megosztani kívánt szöveg. Ez a mező támogatja a vezérjeleket.
