Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: None
id: Tiada

en: Update
id: Perbarui

en: Original image
id: Gambar asli

en: Introduction
id: Pengenalan

en: Installation
id: Pemasangan

en: Image field
id: Field gambar

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Format settings:
id: Pengaturan format:

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style
