Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Update
is: Uppfæra

en: Original image
is: Upprunaleg mynd
