Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Update
ja: 更新

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Introduction
ja: 序文

en: Installation
ja: インストール

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Format settings:
ja: フォーマットのセッティング。

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
