Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Update
ka: განახლება
