Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Format settings:
lv: Formatējuma iestatījumi

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
