Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Update
mr: अपडेट

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र
