Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Update
ro: Actualizare

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Format settings:
ro: Setări format:

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style
