Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Update
sv: Uppdatera

en: Original image
sv: Originalbild

en: Image field
sv: Bildfält

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Format settings:
sv: Inställningar för format:

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style
